Kuponiada
Aceasta oferta a fost publicata acum 40 zile...
0

aplicanti

Full-time Barman

la ALTEX in Buzau

Job la Altex: Barman

COMETEX, parte a grupului de firme ALTEX, angajeaza pentru Centrul Comercia Aurora Mall Buzau persoane dinamice si motivate. Te invitam sa faci parte dintr-o echipa pentru care clientul este intotdeauna pe primul loc, obiectivul nostru fiind sa oferim cele mai bune produse si servicii. Indeplinirea promisiunilor depinde cel mai mult de noi!

Responsabilitati:
Preluarea comenzilor intr-o maniera cat mai profesionista;
Pregatirea si prepararea bauturilor respectand retetele si cantitatile prevazute sau solicitate;
Realizarea inventarului si gestiunea marfii, administrarea corecta a stocului de bauturi;
Asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii facturilor;
Mentinerea curateniei si a igienei la locul de munca conform normelor in vigoare;

Cerinte:
Aspect fizic placut si ingrijit
Studii medii, diploma de calificare constituie un avantaj;
Experienta in domeniu;
Orientare catre client, atitudine pozitiva;
Bune abilitati de comunicare si relationare;
Lucru in echipa, dar si individual;
Disponibilitate pentru lucru in ture (inclusiv tura de noapte);
Persoana integra si responsabila.

Trimite CV la adresa de email mirela.petrus@altex.ro mentionand titulatura pozitiei pentru care aplici.
Sursa: altex.ro

Oferte recente la ALTEX
Full-time Ospatar la ALTEX in Buzau 28-11-2012
Full-time Manager Centru de Bowling si Biliard la ALTEX in Buzau 28-11-2012
Full-time Marketing & Leasing Manager la ALTEX in Buzau 28-11-2012
Full-time SEF MAGAZIN la ALTEX in Bucuresti 28-11-2012

« Inapoi la categorii
Este aceasta oferta un fals ? Raporteaza!
Recomanda unui prieten
Publicata la 28-11-2012
Vizualizat de: 744 ori
SiteUptime Web Site Monitoring Service