Kuponiada
Aceasta oferta a fost publicata acum 40 zile...
0

aplicanti

Trainees Internship Resurse Umane la EUREKO

la EUREKO in Bucuresti

Daca esti student, absolvent, sau interesat de domeniul Resurselor Umane, descopera acum internshipul oferit de Eureko:

Human Resources Internship

Cerinte:
- Cunostinte bune operare PC (MS Office)
- Limba engleza nivel avansat
- Personana cu initiativa , responsabila
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Bun organizator

Responsabilitati:
-Contactarea candidatilor pentru programarea interviurilor
-Organizarea dosarului personal al candidatului
-Organizarea activitatilor de promovare a programelor de munca oferite de agentie
-Asistenta candidatilor si oferirea informatiilor solicitate
-Ofera suport consultantilor

Pentru a aplica la acest Internhip, trimite cv-ul la urmatoarea adresa: hr@eureko.ro.

« Inapoi la categorii
Este aceasta oferta un fals ? Raporteaza!
Recomanda unui prieten
Publicata la 13-09-2012
Vizualizat de: 745 ori
SiteUptime Web Site Monitoring Service