Kuponiada
Aceasta oferta a fost publicata acum 40 zile...
0

aplicanti

Part-time Responsabil resurse umane

la Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca in Cluj Napoca

UNIVERSITATEA DE MEDICINĂ ŞI FARMACIE „IULIU HAŢIEGANU” CLUJ-NAPOCA, organizeaza concurs pentru ocuparea unui post vacant în cadrul proiectului „Nanoterapia fototermică pentru eradicarea selectivă a stafilococului aureus meticilino-rezistent cu nanoparticule de aur bioconjugate (NanoStaPht) finanţat în baza contractului de finanţare al cărui autoritate contractantă este UEFISCDI , având codul PN-II-PT-PCCA-2011-3.2-1289.

Titlu post: Responsabil resurse umane – 1 post

Normă de lucru cu timp parţial – 54 ore/lună , pe perioadă determinată – 5 luni

Data selecţiei: 22.07.2013

Locul desfăşurari concursului: Biroul de gestionare economică a granturilor, str. Emil Isac nr.13, între orele 9-15. Probe de selectie : analiza dosar, interviu

1.Dosarele de concurs se vor depune până în data de 19.07.2013 la Biroul de gestionare economică a granturilor, str. Emil Isac nr. 13

2.Conţinutul dosarului de candidatură:
- cerere de înscriere la concurs
- copie C.I. şi acte de stare civilă
- curriculum vitae cu lista publicaţiilor
- scrisoare de recomandare
- xerocopii după diploma de: licenţă, master.

Descriere post:
- evidenţa documentaţiei necesare activităţii proiectului privind salarizarea, asigurările sociale, angajări pe posturi vacante în cadrul proiectului
- redactare acte adiţionale cu privire la modificarea numărului de ore pentru personalul angajat în cadrul proiectului şi transmiterea lor în REVISAL
- redactare decizii privind încetarea contractelor de muncă în cadrul proiectului şi transmiterea acestora în REVISAL.

Cerinţele pentru ocuparea postului de responsabil resurse umane:
- studii superioare economice finalizate, studii de masterat prezintă avantaj
- cunoştinţe de legislaţie fiscală şi legislaţia muncii
- cunoştinţe utilizare PC (Microsoft Office, Internet, E-mail, baze date)
- experienţă în activitarea de evidenţă economico-financiară.

Contact:
Adresa: Emil Isac nr. 13, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon: 0264597256
Fax: 0264597257
E-mail: depcdi@umfcluj.ro
Sursa: ancs.ro.

« Inapoi la categorii
Este aceasta oferta un fals ? Raporteaza!
Recomanda unui prieten
Publicata la 17-06-2013
Vizualizat de: 958 ori
SiteUptime Web Site Monitoring Service