Kuponiada
Aceasta oferta a fost publicata acum 40 zile...
1

aplicant

Full-time Inginer Proiectant

la SC. Vimetco Extrusion SRL. in Slatina

CANDIDATUL IDEAL:

• Bune cunostinte AutoCAD, Microsoft Office
• Bune cunostinte de proiectare tehnica/mecanica
• Studii superioare tehnice de specialitate
• Experienta relevanta pe un post similar

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

• Adapteaza desenele originale la nevoile clientilor
• Realizeaza desenele profilelor in conformitate cu regulile tehnice generale, normele si instructiunile de lucru specifice.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Compania VIMETCO EXTRUSION face parte din grupul international VIMETCO, unul dintre cei mai mari producatori de aluminiu la nivel european si mondial.
O companie este in primul rand definita de echipa sa iar in Vimetco Extrusion avem incredere in noi si in echipa pe care o formam impreuna.
Daca doriti sa va creati o cariera solida intr-o companie de top, sunteti ambitiosi, dinamici si va plac lucrurile de calitate, asteptam cv urile Dvs. Puteti aplica la postul deschis si pe adresa de email: office@vimetco.ro.

Oferte recente la SC. Vimetco Extrusion SRL.
Full-time Inspector Resurse Umane la SC. Vimetco Extrusion SRL. in Slatina 13-05-2013
Full-time PLC Engineer la SC. Vimetco Extrusion SRL. in Slatina 10-04-2013
Full-time Mechanical Specialist la SC. Vimetco Extrusion SRL. in Slatina 10-04-2013
Full-time Sales Acount Manager la SC. Vimetco Extrusion SRL. in Slatina 10-04-2013

« Inapoi la categorii
Este aceasta oferta un fals ? Raporteaza!
Recomanda unui prieten
Publicata la 13-05-2013
Vizualizat de: 964 ori
SiteUptime Web Site Monitoring Service